Kontakt

Przedszkole nr87

ul. Komandorska 77

80-299 Gdańsk

tel. /fax (58) 554-55-88

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Licznik odwiedzin

Today1
Yesterday24
Week122
Month367
All93038

Currently are 6 guests and no members online


VCNT - Visitorcounter

Grupa 1 Krasnoludki

 

GRUPA I „KRASNOLUDKI”

Jesteśmy najmłodszą grupą w przedszkolu. Nasza grupa liczy 26 dzieci – 12 dziewczynek i 14 chłopców. Opiekują się nami dwie panie Kasie, pani Basia i pani Grażyna.

Realizujemy Podstawę Programową Wychowania Przedszkolnego z dnia 14 lutego 2017r. oraz program edukacji przedszkolnej „Nasze Przedszkole” wydawnictwa MAC. Dodatkowo korzystamy z programów wspomagających naszych nauczycieli „Cztery pory roku”, „Mały artysta” oraz „Program adaptacji dziecka w przedszkolu”.

Jesteśmy twórczy oraz ciekawi świata. Chętnie uczestniczymy w zabawach, zadajemy wiele pytań oraz dzielimy się swoją wiedzą. Jesteśmy bardzo pogodni i pełni energii. Uwielbiamy muzykę i taniec, Dzięki naszej pomysłowości, w naszej grupie spędzamy czas aktywnie, każdego dnia odkrywając otaczający nas świat.

W przedszkolu uczestniczymy w zajęciach językowych, matematycznych, plastycznych, muzycznych i ruchowych. Uczymy się funkcjonować w grupie oraz pracujemy nad naszą samodzielnością. Po całym dniu pełnym nowych doświadczeń, odpoczywamy. Chętnie rozwijamy swoje zainteresowania podczas wspólnej zabawy.

Drodzy rodzice, zachęcamy do współpracy oraz aktywnego uczestnictwa w życiu naszej grupy.

 

 Katarzyna Dymowska i Katarzyna Rutkowska

   

Ogłoszenia dla rodziców

Wyróżnienia i Nagrody

Gdańsk.pl